Poczty sztandarowe

Borowiaczek dla NIEPODLEGŁEJ

10 listopada, dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości, Borowiaczek przeżył bardzo doniośle i patriotycznie. Kochać swoje miejsce urodzenia, to kochać również swoją Ojczyznę. Mali i duzi Borowiacy dali temu wyraz w pięknie przygotowanym i przeżytym apelu dla Niepodległej.

Każda grupa, nawet najmniejsze Malinki, przygotowały taniec, piosenkę, instrumentalizację lub ruch sceniczny, który mówił o miłości do Polski, o pamięci o przodkach oraz poległych za naszą wolność.

Nie mogło zabraknąć w tak ważnym dniu przedstawicieli rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w apelu. Nasi dumni Przedszkolacy z werwą i siłą zaśpiewały wszystkie zwrotki hymnu Polski, a przygotowane występy spowodowały wzruszenie u wszystkich. Teatr cieni wprowadzał a jednocześnie łączył wszystko co przeżywaliśmy tego dnia. Radość i wdzięczność za tak wielu odważnych Polaków w historii Polski. Rodzice przychodzący po swoje pociechy mogli posłuchać żołnierskie piosenki oraz archiwalne nagrania Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dźwięk wydobywał się z czarnych winylowych płyt, które na tę okazję wyposażyła przedszkole pani Natalia Jankowska.

Takich dni i wzruszeń się nie zapomina. Mamy nadzieję, że każdy pozostawi cząstkę przeżyć tego dnia w swoim sercu na długo.

Dzieci siedzą
Dzieci z symbolami narodowymi
Dzieci  z wszystkich grup
Zapowiedz pani dyrektor
Teatr cieni
Teatr cieni
Poczet sztandarowy
Mama czyta
Grupa Malinki
Grupa Malinki
Wilczki grają
Wilczki
Pani Karolina czyta
Ważki
Ważki śpiewają
Mama recytuj=je
Boberki
Mama kolejna czyta’
Krecikii tańczą
Kreciki
Taniec Jaskółek
Dzieci wymachuj ą flagami
Jaskółki tańczą
Taniec dzieci
Mama czyta
Liski
Liski w inscenizacji
Pani dyrektor
Pani dyrektor z przedstawicielami
Taniec z flagami
Liski
Poczty sztandarowe
Boberki
Malinki
Zdjęcie Wilczków
Rada Rodzicow
liski
jaskółki
krety
ważki
Zamknij menu
Wróć na początek strony