Aktualności

budynek przedszkola od frontu

Przedszkole zamknięte do 18 kwietnia

Zdalna nauka w szkołach została przedłużona do 18 kwietnia, a przedszkola i żłobki są również zamknięte. W czwartek wieczorem ukazało się rozporządzenie w tej sprawie. Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że być może jeszcze w kwietniu będzie możliwość powrotu do przedszkoli i do szkół.

kobieta z rowerem na tle przedszkola

Nareszcie WIOSNA !

Chociaż okoliczności niełatwe a nawet wyjątkowe, to jednak wiosna przyszła jak co roku. Zdecydowanej większości naszych Przedszkolaków i pań nie mogło dzisiaj być, postanowiliśmy zatem razem z wiosną uwiecznić te chwile dla was, abyśmy byli wspólnie ucieszyli się wiosną.

kwiaty i jajka wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

W obecnym czasie, gdy na świecie panuje covidowe zamieszanie i brak nam wszystkim normalności, jest Ktoś kto jest Niezmienny.
Jezus Chrystus! Na którego czekamy, by zmartwychwstał i abyśmy my mogli zmartwychwstać razem z Nim.

dzieci rysujące kredkami przy stole

Więcej wiedzy na temat REKRUTACJI

zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli

Zaostrzenie reżimu sanitarnego

Z komunikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej: od soboty, 27marca wprowadzane zostają nowe zasady bezpieczeństwa. Obowiązywać będą do 9 kwietnia. Aby opanować tempo rozwoju COVID-19, ograniczona zostaje mobilność społeczna. Co zmieni się od soboty, 27 marca w pracy przedszkoli?

dzieci bawiące się na śniegu

Zima w pełni

Zima w pełni, z czego cieszą się wszystkie dzieci i dorośli również. Rodzice, prosimy pamietajcie, że wychodzimy codziennie na dwór i dobrze jest zaopatrzyć dzieci w spodnie śniegowce oraz w inne zapasowe spodnie, skarpetki i dobre rekawiczki z jednym palcem, najlepiej na sznureczku.

Zamknij menu
Wróć na początek strony