Aktualności

Wręczanie dzieciom dyplomów

Pożegnaliśmy Starszaków

24 czerwca pożegnaliśmy dwie najstarsze grupy przedszkolne: Motylki i Kaczuszki. Niejedna łezka popłynęła, bo trudno się rozstać. Wiemy jednak, że taka jest kolej rzeczy i wierzymy, że nasze dzieci dorosły, by podjąć obowiązki ucznia. Życzymy wszystkim naszym absolwentom dużo radości, ciekawego odkrywania świata oraz rozwinięcia swoich skrzydeł ku dojrzałości.

przemarsz przedszkolaków ulicami Śliwic

Przedszkole „Borowiaczek” fajrowało 20-lecie nadania imienia

Za nami długo oczekiwana i przygotowywana uroczystość 20-lecia nadania imienia „Borowiaczek” naszemu przedszkolu, która miała miejsce w niedzielę, 29 maja. wszystko odbyło się tak jak zostało to zaplanowane: Uroczysta Msza Święta z udziałem przedszkolaków, przemarsz ulicą do amfiteatru GOK, występ artystyczny dzieci, wystąpienia gości oraz upominki i na koniec wspólne spotkanie przy suto zastawionych stołach.

zaproszenie

BĘDZIM RAZEM FAJROWAĆ

 Drodzy rodzice, rodziny, goście, mieszkańcy Śliwic oraz wszyscy, którzy zechcą zabrać udział, ZAPRASZAMY 29 maja na uroczyste obchody 20 lecia Nadania Imienia Borowiaczek, naszemu śliwickiemu przedszkolu.

rysunek budynku przedszkola

Idea programu „JAK POKOCHAĆ BORY TUCHOLSKIE”. Tuż przed uroczystością 20-lecia nadania przedszkolu imienia Borowiaczek

Za nami Święto Narodowe Trzeciego Maja, Święto Konstytucji, którą Polska uchwaliła 3 maja 1791 roku, jako pierwsza w Europie a druga na świecie. 

chłopcy w koszulkach żółtych

Wyniki rekrutacji

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Śliwice z dnia 24 stycznia 2022 r,lista kandydatów zakwalifikowanych zostanie podana do publicznej wiadomości 21 kwietnia 2022 r. o godzinie 9:00 w budynku Przedszkola Samorządowego „Borowiaczek”, ul. Pocztowa 2 w Śliwicach.

Zamknij menu
Wróć na początek strony