Aktualności

grupa dzieci

Rekrutacja od 1 do 22 marca 2024 r do godziny 15.00

Drodzy Rodzice,

Ogłaszamy komunikat o rekrutacji na rok szkolny 2024/25 zgodnie z:

dzieci tańczą

Bal karnawałowy o tematyce leśnej…

8 lutego – już tradycyjnie w tłusty czwartek odbył się w naszym przedszkolu bal przebierańców. Tym razem związany był on z realizowanym tematem rocznym: „Pójdzim do boru”. Przedszkolacy przebrani byli za ulubione postaci, znów ich panie upodobniły się tego dnia do leśnych zwierzątek.

grupa dzieci

1,5 % dla BOROWIACZKA

W ubiegłorocznej akcji przekazywania środków na nasze konta z 1,5 %  podatku  wpłynęła na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Borowiaczka, rekordowa suma pieniędzy…ponad 20.000 złotych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni ofiarodawcom. Dziękujemy z całego serca.

powitanie

Borowiaczkowa Zabawa „Pójdzim do boru” za nami…

Dzieci już czekają na coroczny Bal Kostiumowy, który już tradycyjnie odbędzie się w tłusty czwartek. Zapewne będzie radośnie i kolorowo.  Dzieci czekają a dorośli mieli już okazję  bawić się 20 stycznia na kolejnej Borowiaczkowej Zabawie.

Pani dyrektor przedszkola na scenie

Dla Babci i Dziadka… „Powróćmy jak za dawnych lat…”

23 i 24 stycznia odbyła się wielka gala z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi Przedszkolacy przyjęli gości w gościnnym Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. W jeden i w drugi dzień bardzo licznie przybyli dziadkowie, aby przyjąć życzenia, wyjątkowe laurki oraz występ przygotowany przez dzieci.

Zamknij menu
Wróć na początek strony