Aktualności

zdjęcie zbiorowe dzieci

Wiosna, Wiosna, nowina radosna…

Bardzo radośnie i kolorowo powitaliśmy wiosnę. 21 marca, od samego rana pojawiały się zagadkowe postacie w przedszkolu. Panie z Borowiaczka oraz wspaniali rodzice z Rady Rodziców, wcielili się w postacie z bajki, zatytułowanej „Powitanie Wiosny”.

zdjęcie grupowe osób z wójtem Kożuchem

Dofinansowanie dla Stowarzyszenia Przyjaciół Borowiaczka III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA „Najmłodsi i najstarsi na start”

Stowarzyszenie Przyjaciół Borowiaczka przystąpiło do konkursu realizacji zadania publicznego,  dotyczącego wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. W wyniku decyzji Komisji Konkursowej, Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z budżetu Gminy Śliwice w wysokości 2.500,00 złotych.

scena teatru

Przedszkolacy na przedstawieniu „Dzwonnik z Notre Dame”

Teatr muzyczny „Forte” zaprosił naszych Przedszkolaków na muzyczne i barwne przedstawienie teatralne „Dzwonnik z Notre Dame” . Skorzystaliśmy z zaproszenia i 6 marca autokarami udaliśmy się na to piękne widowisko do Świecia do Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.

przedszkolaki w strojach borowiackich

Rekrutacja

Drodzy Rodzice, czas rekrutacji i składania wniosków o przyjęcie dziecka do oddziałów przedszkolnych trwać będzie  od 1 do 22 marca 2023 r do godziny 15.00

zabawa karnawałowa dzieci

Ostatki w Borowiaczku

Borowiaczek dba o tradycje, dlatego przedszkolacy  hucznie świętowali  koniec karnawału. W tłusty czwartek odbył się w Borowiaczku bal przebierańców. Dzieci ubrane w stroje swoich ulubionych bohaterów wyglądały w ten dzień wyjątkowo i różnorodnie.

Zamknij menu
Wróć na początek strony