wypożyczalnia książek plakat

Borowiaczkowa wypożyczalnia książek

W ostatni wtorek, 22 listopada, rozpoczęliśmy pierwszą edycję Borowiaczkowej Wypożyczalni Książek…Inicjatywa Rady Rodziców, za którą bardzo dziękujemy, łączy się ściśle z naszymi pragnieniami, aby nasze dzieci zaprzyjaźniały się z książką, czyniąc z niej w przyszłości swojego  przyjaciela.

Wszystkim nam zależy, aby nasze dzieci umiały płynnie czytać czerpiąc  przyjemność z czytelnictwa, bo chociaż w mediach, szczególnie w internecie, można odnaleźć ogromne ilości wiadomości i opowieści, nic jednak nie zastąpi czaru i zapachu przewracanych stronic książki, która potrafi zaprowadzić tam, gdzie wyobraźnia autora nas poniesie.

Zasady Borowiaczkowej Wypożyczalni można odnaleźć na plakacie.

Zachęcamy wszystkich dzieci wraz z rodzicami do przyłączenia się do tej ciekawej inicjatywy przez dołożenie swojej książki, którą inni będą mogli wypożyczyć, przeczytać i oddać.

Jest to wypożyczalnia, w której nikt nie odnotowuje wypożyczonych książek. Głęboko jednak wierzymy, że każda po przeczytaniu, wróci na swoje miejsce, a później do swojego właściciela. Uczymy się zaufania i odpowiedzialności.

Spieszmy, by dołączyć, bo pierwsza edycja trwa tylko do 2 grudnia. Kolejna edycja odbędzie się zimą.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla inicjatorów

wypozyczalnia plakat

Zamknij menu
Wróć na początek strony