Bobry

zdjęcie grupy przedszkolaków

Grupa Bobry, to dzieci 4 letnie. W naszej grupie mamy 14 dziewczynek i 11 chłopców. Od września zaczęliśmy pierwszy rok przygód w przedszkolu "Borowiaczek", w tym roku będziemy poznawać przedszkole, siebie nawzajem, będziemy nawiązywać nowe relacje, uczyć się nowych rzeczy i trenować samodzielność oraz nauczymy się "Jak pokochać Bory Tucholskie".

grupa dzici na tle przedszkola

Bobry - Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej w grupie Bobry upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Na początku dnia podczas śniadania odwiedzili nas niezwykli goście - przedstawiciele Rady Rodziców, którzy mieli dla nas przygotowane zadania sportowe.

dzieci ślubują

Pasowanie

Dzień 29 września był dla dzieci z grupy Bobry wyjątkowy, ponieważ tego dnia odbyło się uroczyste pasowanie na Przedszkolaka Borowiaka. Nasza grupa pierwszy raz uczestniczyła w takim doniosłym wydarzeniu i była to dla nas co więcej niż wyjątkowa chwila.

Spacer do parku- zdjęcie grupowe

"Bobry" odkrywają piękno otaczającego nas świata,

Pobyt w przedszkolu, to nie tylko beztroska zabawa i miłe spędzanie czasu z kolegami i koleżankami pod okiem opiekunów. Pobyt w przedszkolu to coś więcej, to różnorodne aktywności, to wszechstronny i harmonijny rozwój. 

dzieci w piaskownicy

Pierwsze wyjście na boisko

Pierwsze wyjście na boisko przedszkolne było dla Bobrów nie lada gratką, którą z niecierpliwością oczekiwali. Przed pierwszym wyjściem poznaliśmy zasady bezpiecznej zabawy na placu zabaw. Podczas pobytów na świeżym powietrzu cieszyliśmy się jesienną aura i poszukiwaliśmy pierwszych oznak jesieni.

Zamknij menu
Wróć na początek strony