Liski

zdjęcie grupy przedszkolaków Liski

Grupa Liski podczas zajęcia muzycznego.

Liski - zajęcia muzyczne

Od początku września Liski realizują zajęcia muzyczne wg programu „Kraina muzyki”, podczas których dzieci dowiedziały się czym są nuty, do czego służą, poznały pięciolinię oraz klucz wiolinowy, podejmowały próby śpiewania i układania gamy C- dur, utrwalały nazwy solmizacyjne. Wspólnie grały gamę na dzwonkach diatonicznych.

chłopiec zdmuchuje świeczki na torcie

Liskowi solenizanci z roku szkolnego 2021/22 r.

Fotogaleria solenizantów z grupy Lisków z roku szkolnego 2021/2022r.

Liski jedzą lody.

Wspólne wyjście na lody

W Dzień Dziecka na Lisków czekały różne niespodzianki, m. in. grupowa loteria fantowa, prezent w postaci nowych zabawek do sali oraz… wspólne wyjście na lody do lodziarni „Przyguś” w Śliwicach. Było pysznie i sprawiło to dzieciom wiele radości.

dzieci na tle wozu strażackiego

Spotkanie ze strażakami

3 czerwca dzieci z przedszkola „Borowiaczek” spotkały się ze strażakami z OSP w Śliwiczkach – Panem Józefem Lorbieckim i Panem Michałem Czubkowskim. W tym spotkaniu uczestniczyły również Liski.

Dzieci rozpakowują prezent

Rozpakowujemy prezenty

Po obchodach uroczystości 20lecia nadania imienia „Borowiaczek” naszemu przedszkolu, następnego dnia dzieci otrzymały i rozpakowywały prezenty od zgromadzonych na jubileuszu gości. Radości, uśmiechu i zabawy nie było końca…

Dzieci lepią z gliny

Wycieczka do wioski ginących zawodów do Koronowa.

6 maja grupa „Lisków” wraz z grupą „Krecików” wybrała się na wycieczkę do „Wioski ginących zawodów” do Koronowa. Był to wyczekiwany dzień przez większość dzieci i nasza pierwsza wspólna wycieczka autokarowa. Na miejscu dzieci zapoznały się z haftem krzyżykowym, podjęły próby samodzielnego wyszywania oraz ulepiły z gliny własne kaganki.

Zamknij menu
Wróć na początek strony