grupa dzieci

1,5 % dla BOROWIACZKA

W ubiegłorocznej akcji przekazywania środków na nasze konta z 1,5 %  podatku  wpłynęła na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Borowiaczka, rekordowa suma pieniędzy…ponad 20.000 złotych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni ofiarodawcom. Dziękujemy z całego serca.

Ponieważ pieniądze zostały przekazane na konto w ostatnim miesiącu 2023 roku, chcemy mieć chwilkę, by pięknie rozdysponować tak dużą kwotę. Obecnie jesteśmy na etapie doposażania każdej z sal w nowy, wymarzony KĄCIK do zabawy dla dzieci. W każdej sali stanie wymarzony kącik: salon fryzjerski, majsterkowicz, teatralny, a może jeszcze inny. Zapewne z wszystkimi podzielimy się radością nowych sprzętów i innych zakupów uczynionych z hojnej akcji 1,5 % dla Borowiaczka.

ZACHĘCAMY i w tym roku, by przekazać 1,5 % podatku na rzecz dzieci uczęszczających do Przedszkola w Śliwicach, by Borowiaczek mógł się pięknie dalej rozwijać.

Zachęcamy innych członków rodzin, znajomych i sympatyków Borowiaczka  do przyłączenia się do niesienia dobra dla naszych przedszkolaków.

WYSTARCZY w odpowiedniej  rubryce wpisać:

numer KRS  -0000121592 (Toruńskie Stowarzyszenie Szkole)

oraz wpisać PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE „Borowiaczek” w Śliwicach jako docelowego  adresata 1,5 %

Złożenie lub przesłanie elektroniczne OŚWIADCZENIA  o przekazaniu 1,5 % na nasze potrzeby pozwoli sprawdzić, czy wszystkie przekazywane pieniądze dostały się na konto STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ BOROWIACZKA.

To ważne, ponieważ zdarzało się już, że w wykazie wpłat brakowało darczyńców, o których wiedzieliśmy z oświadczeń. Mogliśmy wtedy zareagować i otrzymać ofiarowany nam datek od osoby lub firmy.

Druk OŚWIADCZENIA oraz  wyczerpujące informacje dotyczące akcji odpisu 1 % , w tym wzór PIT, znajdują się w zakładce DOKUMENTY oraz  w przedszkolu

Dziękujemy tym z Państwa, którzy wiernie, od lat przekazują za pośrednictwem TSPS w Toruniu swój 1 % podatku w nasze ręce; a w ostatnim roku 1,5 %

pdfoświadczenie ofiarodawcy za rok 2023.pdf

pdfPIT-37 str 4.pdf

pdfprzekaż 15 % podatku.pdf

pdfpismo do dyrektorów.pdf

Zamknij menu
Wróć na początek strony