zdjęcie zbiorowe

Uczta dla miłośników regionalizmu

16 listopada w Pałacu w Ostromecku odbył się II Kongres Regionalistów. Nauczyciele, dyrektorzy, bibliotekarze, przedstawiciele instytucji kultury i społecznicy dyskutowali o wyzwaniach związanych z edukacją regionalną. 

Wśród zaproszonych gości i prelegentów nie zabrakło Ilony Kiełpińskiej, dyrektorki naszego „Borowiaczka”. Pani Ilona razem ze współtwórczynią autorskiego programu „Jak pokochać Bory Tucholskie”, panią dyrektor Przedszkola Gminy Lubiewo „Borowiacka Tęcza”, Dorotą Hass-Goliszek, zabrała głos dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem prowadzonej edukacji regionalnej. 

Był to ważny i ceniony głos, który był w jednym duchu razem z innymi prelegentami troszczącymi się o swoje małe ojczyzny.

To kolejny raz nasze przedszkole i prowadzona edukacja regionalna na podstawie autorskiego programu pani dyrektor jest, doceniana nie tylko w środowisku lokalnym ale wojewódzkim i krajowym. To też kolejna prezentacja o działalności naszego Borowiaczka,  promowanie edukacji przedszkolnej i regionalnej, promowanie Gminy Śliwice i regionu Borów Tucholskich.

Prezentacja
Zdjęcie zbiorowe
Zdjęcie zbiorowe
Zdjęcie zbiorowe
Trójka regionalistów
Zamknij menu
Wróć na początek strony