dzieci jedzą wate cukrową

W oczekiwaniu

Mijają miesiące letnie, czas wakacji, urlopów, odpoczynku, wypraw, odwiedzin…Już za kilka dni zobaczymy uśmiechnięte buźki naszych Przedszkolaków, tych, którzy wracają po wakacjach i tych, którzy rozpoczną przygodę z Borowiaczkiem od września.

Dziś, 29 sierpnia, odbyło się spotkanie z dziećmi i rodzicami naszych nowych przedszkolaków. Każdy mógł wejść z mamą, tatą, do sali, pobawić się chwileczkę, poznać swoje panie. To było bardzo miłe spotkanie.

30 sierpnia, rodzice dzieci najstarszych  grup „Jaskółki” i „Liski” spotkają się w Borowiaczku przy ulicy Szkolnej, by zapoznać się z nowym miejscem i aktualnościami dotyczącymi rozpoczynającego się roku.

Mamy nadzieję na udany rok szkolny 2023/24, który nazwaliśmy rokiem WZAJEMNEGO ZROZUMIENIA. Liczymy na zrozumienie, które pozwoli jeszcze piękniej przeżywać kolejne miesiące we wzajemnym wsparciu i życzliwości.

Życzymy Rodzicom, by potrafili obdarzyć zaufaniem cały personel Borowiaczka, i z radością włączać się w życie Przedszkola;  Dzieciom, by każdy dzień w przedszkolu rozszerzał ich widzenie, smakowanie i zdobywanie świata.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, zakładek grupowych, a dziś szczególnie do zapoznania się z organizacją roku szkolnego 2023/24.

Do miłego zobaczenia już niebawem…

Organizacja przedszkola w roku szkolnym 2023/2024

 

Zamknij menu
Wróć na początek strony