dzieci tańczą

Pożegnaliśmy Stokrotki i Jeżyki…

23 czerwca o godzinie 16.00 uczestniczyliśmy w Uroczystości Pożegnania Przedszkola. Nasze dwie najstarsze grupy przedszkolne od września staną się uczniami klasy I. W dzień pożegnania  Stokrotki i Jeżyki przedstawiły program artystyczny, w którym nie zabrakło elementów regionalnych oraz tekstów i piosenek pożegnalnych.

Występ zakończył się imponująco zatańczonym Polonezem.  Nasi przyszli absolwenci otrzymali dyplom ukończenia przedszkola oraz Encyklopedię Bystrzaka.

W uroczystości brał udział pan Daniel Kożuch, wójt naszej Gminy oraz pani Natalia Jankowska, przewodnicząca Rady Rodziców. Pan Wójt zabrał głos, aby dzieciom życzyć najpierw dobrych wakacji, by później dobrze wystartować  na nowej drodze. Pani Natalia otrzymała złoconą chustę, jako znak wdzięczności za miniony obfity w aktywność rok szkolny.

Podczas uroczystości zostali wyróżnieni zawodnicy ostatniej III Olimpiady Przedszkolaka. Brązowi medaliści otrzymali pamiątkowe kalendarze ze zdjęciem drużyny.

Dyplomy za piękno współpracy na rzecz Borowiaczka otrzymali rodzice z Rady Rodziców oraz inni rodzice, którzy czynnie włączali się w życie Borowiaczka.

Rodzice z obu grup wyrazili swoją wdzięczność za czas, w którym ich dzieci uczęszczały do przedszkola, wręczając kwiaty i pamiątki pani Ani i Marioli, wychowawczyniom grup, pani dyrektor oraz wszystkim paniom pracującym w przedszkolu.

Stokrotki i Jeżyki na zawsze już pozostaną w naszej pamięci, pozostawiając po sobie radosne wspomnienia  ostatnich  lat.

Rodzice na Sali
Rozpoczęcie uroczystości
Dzieci zapowiadają występ
Stokrotki
Jeżyki
Dzieci tańczą
Dzieci tańczą
Dzieci tańczą
Para małych Borowiaków
Taniec Mietlarz
Dzieci tańczą
Dzieci tańczą
Polonez
Zawodnicy III Olimpiady
Wyróżnieni rodzice
Wręczanie dyplomu
Wręczanie dyplomu
Rodzice dziękują Pracownikom Borowiaczka
Wręczanie kwiatów
Wręczanie kwiatów
Zamknij menu
Wróć na początek strony