Motylki

zdjęcie grupy przedszkolaków Motylki

Motylki to już pięciolatki, doświadczeni przedszkolacy-borowiacy, którzy z radością poprzez zabawę poznają otaczający świat.
Interesuje nas wszystko co za pomocą zmysłów i doświadczeń możemy odkrywać. Lubimy śpiewać, grać, liczyć, poznawać alfabet i wspólnie cieszyć się sobą.

dzieci siedzą przy stole wigilijnym

Wigilia 2021

To już niestety ostatnia wspólna wigilia „Motylków”… Ten czas spędzony był na zabawie, na wspólnych rozmowach, na biesiadowaniu przy stole, na dzieleniu się opłatkiem, na nadziei…

dzieci podczas kolędowania

Wspomnień czar...

Jeszcze nie tak dawno temu całe przedszkole przygotowywało się na kolędowanie aby w radosny sposób przygotować się na święta…oto kilka zdjęć z „wędrówki” ulicami Śliwic…

dzieci z gitarą

Czaderskie Motylki

Co oznacza słowo „czaderski”- inny, wesoły, śmieszny w słownictwie Motylków oznacza – zabawny, akceptowany, radosny. Kilka kadrów z życia Motylkowej czaderskiej grupy i gitary

grupa dzieci prezentuje swoje prace

25 listopada - Dzień misia

To nie jest mimo wszystko taki zwykły dzień, to dzień kiedy miś nabiera wręcz ludzkich cech, to dzień misia który wg Motylków jest miły, uroczy, przyjacielski, kochany, przytulaśny, słodki, przyjacielski… to taki przyjaciel co potrafi słuchać i ocierać łzy.

grupa dzieci

Świadomość o naszym narodowym święcie nie mija

To że 11 listopada już miną nie znaczy że świadomość o naszym narodowym święcie mija. Kilka kadrów z Motylkowej Sali i ich przygotowaniach do bycia dobrym patriotą.

Dawno, dawno temu

Dawno, dawno temu Motylki postanowiły zrobić soki, babeczki z jesiennych darów, przybyły szumie w tym dniu do przedszkola i zaczęły pichcić, przesypywać, dosypywać, odmierzać, mieszać, wyciskać a potem zjadły to co upiekły i wypiły to co udało się z owocowych warzyw wycisnąć, a najważniejsze było wspólne robienie i pomaganie sobie podczas pracy.

Zamknij menu
Wróć na początek strony