Jeżyki

zdjęcie grupy przedszkolaków

Jeżyki to grupa sześciolatków. Stworzona została z 15 Jeżyków, 5 Kaczuszek oraz 5 nowych dzieci. . Jest to bardzo wesoła grupa, składająca się z 16 chłopców oraz 9 dziewcząt. Mimo większej liczby chłopaków, dziewczyny nieźle sobie radzą …To już ich ostatni rok pod dachem borowiaczka, zatem wspólny czas wypełnia im zabawa, nauka oraz czerpanie radości z bycia razem. Bardzo lubią spędzać czas w pobliskim parku oraz na placu zabaw.

dzieci podczas konkurencji sportowych

Jeżyki - na sportowo

Jeżyki czwartkowy poranek spędziły bardzo aktywnie, przed rozpoczęciem zajęć dzieci wykonały rozgrzewkę przy muzyce, potem czekał na nich tor przeszkód, który zbudowany był z drabinek po których dziecko musiało się wspiąć aby dostać się do równoważni przez która musiało przejść zachowując przy tym równowagę, ćwicząc panowanie nad swoim ciałem.

Jeżyki zdjęcie z rodzicami

Wigilia u Jeżyków

W miniony wtorek nasze Jeżyki przeżywały swoją już niestety ostatnią Wigilię w przedszkolu… były emocje, życzenia, oczekiwania… było pięknie.

dzieci w orszaku

Jeżyki - kolędowanie

Nie tak dawno temu Jeżyki wraz ze Stokrotkami wybrały się na kolędowanie ulicami Śliwic…pogoda nam sprzyjała, był śnieg, lekki mróz i super zabawa .

Dzieci robią misiowe zakładaki

Bibliotekowy dzień misiowy

Jak połączyć przyjemność z przyjemnością…iść do biblioteki i czytać o misiach. Dzisiaj Jeżyki odwiedziły bibliotekę, dowiedziały się o sekretach książek  i przygotowywały się na jutrzejszy Dzień Pluszowego Misia.

wspólne zdjęcie przedszkolaków

Zima jesienią

Czy to jesień czy już zima…Jeżyki z wielką radością przyjęły jesienny prezent  w formie śniegu. Obserwowały spadające płatki, dotykały go , rzucały do celu. Obserwowały i wsłuchiwały się w pokryty śniegiem las… bo Jeżyki przygotowują się już do zimy…

Dzieci z uśmiechem oglądają mecz

Mecz piłki ręcznej

Jeżyki wraz ze Stokrotkami miały dzisiaj niebywałą okazje aby być kibicem. W Szkole Podstawowej odbywały się rozgrywki między klasowe, skorzystaliśmy więc  z okazji i udaliśmy się na trybuny aby móc zobaczyć jak wygląda prawdziwy mecz piłki ręcznej. Może ktoś z naszych przedszkolaków już niedługo zasili szkolną drużynę.

Zamknij menu
Wróć na początek strony