Dzieci układają nuty

Wszystko jest muzyką

Stokrotki w minionym tygodniu omawiały tematykę związaną z szeroko pojętą muzyką. Wydobywały dźwięki z różnych rekwizytów (plastikowa butelka, drewniane klocki itp.) i rozważały, czy wszystkie dźwięki są dla nich tak samo przyjemne.

Dzieci ubierają sprzęt sportowy

Sporty zimowe

Stokrotki w ramach rocznego tematu „Na sportowo i ludowo” odbyły kolejne zajęcia, podczas  których poznały różnorodne „Sporty zimowe” – narciarstwo, łyżwiarstwo, saneczkarstwo…. Wiedzą czym są zimowe Igrzyska Olimpijskie, jak wygląda flaga olimpijska, medale, puchary, sporty indywidualne i zespołowe.

Dzieci siedzą w kręgu

Dzień Kobiet

Jak co roku chłopcy z grupy "Stokrotek" pamiętali o swoich koleżankach i paniach 8 marca w Dzień Kobiet. Złożyli miłe życzenia swoim koleżankom, tradycyjnie zaśpiewali „Sto lat”, wręczyli drobne „stokrotkowe” upominki, częstując się słodkościami

zdjęcie grupowe dzieci

Pączkowy czas do zabawy karnawałowej zaprasza nas

Stokrotki z niecierpliwością wyczekiwały na ten niezwykły dzień - bal przebierańców, który odbył się 16 lutego w tłusty czwartek. Rozpoznać dzieci było trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również wszystkie panie.

Dzieci robią rakiety

W przestrzeni kosmicznej

W minionym tygodniu, podczas zajęć dydaktycznych, dzieci zapoznały się z różnymi zjawiskami związanymi z Kosmosem. Poznały planety Układu Słonecznego, dowiedziały się kim jest astronom, astronauta, czym jest Słońce, Księżyc oraz kim był Mikołaj Kopernik. Wspólnie wykonały pojazdy kosmiczne - rakiety. 

dzieci lepią bałwana

Śnieżne zabawy

Długo oczekiwany biały puszek, pozwolił Stokrotkom na śnieżne zabawy i harce. Dzieci rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, robiły orły, turlały się…. radości nie było końca

Zamknij menu
Wróć na początek strony