Grupa Mróweczek z rodzicami

To były piękne dni

25 czerwca najstarsi przedszkolacy przeżyli swoja ostatnią uroczystość, uroczystość pożegnania przedszkola „Borowiaczek”. Uroczystości odbywały się na boisku przedszkolnym osobno dla każdej z grup.

Pomimo, że osobno, to dominowała ogromna spójność i jedność. Po występie artystycznym dzieci, rodzice przejęli inicjatywę i wydawało się, że niespodziankom nie było końca. Dzieci otrzymały balony napełnione helem ze swoimi imionami, które na sygnał jednocześnie uniosły się w górę.

Był to symbol opuszczenia przedszkola  przez przedszkolaków, by po wakacjach rozpocząć nowy etap rozwoju w szkole. Przedszkole otrzymało największą w historii i przepięknie udekorowaną laurkę, w której dzieci z grupy „Orzeszki” i „Mróweczki” odciskały swoje dłonie. Bardzo twórczym i ciekawym prezentem była niezwykła kronika absolwentów Borowiaczka, w postaci obrazu „skarbonki”, gdzie na serduszkach napisane były nazwy wszystkich grup, które opuściły przedszkole od chwili, gdy nosi nazwę „Borowiaczek”.

Tego dnia uroczyście wychowawczynie podpisały serduszka i do grona absolwentów dołączyły „Orzeszki” i „Mróweczki”. Wszystkiego opowiedzieć nie sposób, między innymi, że dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe książki, że wzruszające były chwile pożegnania i podziękowania wszystkim paniom pracującym w grupach, że została przygotowana prezentacja wspominająca grupę „Mróweczek”…i długo by jeszcze wymieniać….Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tej uroczystości: dzieciom, paniom a szczególnie rodzicom z panią Natalią Jankowską na czele. DZIĘKUJEMY ZA TYLE CUDOWNYCH WSPÓLNYCH CHWIL I ZA TO NIECODZIENNE POŻEGNANIE. 

Poniżej fragment fotorelacji. Wkrótce zostanie uzupełniona i nastąpi ciąg dalszy

grupa „Orzeszków” z rodzicami
Grupa Mróweczek z rodzicami
Grupa dzieci tańczy
Panie z grupy „Orzeszki” – podziękowanie
Rodzice wręczają upominki dla przedszkola na zakończenie przedszkola
Dzieci odciskają swoje dłonie na laurce dla przedszkola
Jedna ze stron laurki z dedykacją
Druga strona laurki z wymalowanymi  Borowiakami i wzorami borowiackimi
Panie z grupy „Mróweczki”

Zamknij menu
Wróć na początek strony