bieg z przeszkodami

Przed Przedszkolakami trzy atrakcyjne wydarzenia…

W Borowiaczku nie ma mowy o nudzie. Szczególnie, gdy zbliża się Dzień Dziecka.  Jeszcze w tym tygodniu czekają na dzieci trzy niecodzienne atrakcje:

  1. W środę, 31 maja - dzieci spotkają się z przedstawicielem Akademii Piłkarskiej Reissa. Jesienią zajęcia z Akademii poprowadzone były w przedszkolnych salach. Tym razem każda z grup zażyje ruchu na boisku. Zajęcia od samego rana poprowadzi pan Bogdan Czaja. W ten sposób realizujemy nasze roczne hasło: „Na sportowo – i ludowo”
  2. 1 czerwca, w czwartek będzie bardzo radosnym, kolorowym a nawet wręcz cyrkowym dniem. Z okazji Dnia Dziecka panie pracujące w przedszkolu oraz rodzice z Rady Rodziców przedstawiać będą cyrkowe sztuczki. Nie zabraknie lodów, cukrowej waty, baniek i innych niespodzianek. Obiad, w postaci pieczonych kiełbasek, zjemy piknikowo na kocykach. Przedszkolacy świętować będą ten dzień razem z mamusiami i ich dziećmi, które w ostatnim roku przyszły na świat. To będzie zapewne bardzo intensywny i ciekawy dzień.
  3.  3 czerwca o godz. 9.00 odbędzie się III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA. Drużynę stanowi 15 dzieci 6-letnich. Trenerem jest pani Anna Mania. Wystartuje 5 drużyn z przedszkoli w Śliwicach, Tucholi, Czersku, Cekcynie i Lubiewie. Nasza drużyna będzie bronić tytułu mistrza, który już dwukrotnie udało się wywalczyć w roku 2015 oraz w 2019. Zaangażowani w Olimpiadę są również dorośli, którzy stanowią 5 osobową drużynę.

Wszystkie dzieci przedszkola uczestniczą w III Olimpiadzie i każda z grup dopingować będzie tańcem i piosenką.  Dołączone zdjęcia przypominają Olimpijskie zwycięstwo sprzed 4 lat Przedszkola „Borowiaczek”

Rzut do kosza
Slalom
Skok w dal
Bieg z przeszkodami
Bieg przez płotki
Wręczanie medali
Wręczanie medali
Zwycięska drużyna
Tablica wyników
Zamknij menu
Wróć na początek strony