Wręczanie dzieciom dyplomów

Pożegnaliśmy Starszaków

24 czerwca pożegnaliśmy dwie najstarsze grupy przedszkolne: Motylki i Kaczuszki. Niejedna łezka popłynęła, bo trudno się rozstać. Wiemy jednak, że taka jest kolej rzeczy i wierzymy, że nasze dzieci dorosły, by podjąć obowiązki ucznia. Życzymy wszystkim naszym absolwentom dużo radości, ciekawego odkrywania świata oraz rozwinięcia swoich skrzydeł ku dojrzałości.

Scena na boisku przedszkolnym należała do dzieci, gdzie zaprezentowały się w tańcach, piosenkach i wierszach. Uroczystość zgromadziła zaproszonych rodziców, których przywitała pani dyrektor Ilona Kiełpińska. Po pandemicznych latach, mógł być gościem uroczystości wójt, pan Daniel Kożuch, który skierował do dzieci i rodziców życzenia. Każdy z przedszkolaków otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, ukończenia religii oraz miłe prezenty w postaci książki i kredeczek. Nagrodzeni zostali również rodzice, którzy w szczególny sposób angażowali się w pracę przedszkola. Nie zabrakło wśród nagrodzonych przewodniczącej Rady Rodziców, pani Natalii Jankowskiej. Absolwenci z obu grup dokonali uroczystego wpuszczenia serduszek z nazwami swoich grup do tablo absolwentów.

Cała uroczystość została zakończona podziękowaniami rodziców, skierowanymi do pani dyrektor i przede wszystkim do pań nauczycielek, które były wychowawczyniami grup.

Było to gorące popołudnie, nie tylko z powodu mocno grzejącego słońca; było gorące, bo słowa i gesty wyrażały  wiele ciepłych wzruszeń, gratulacji i podziękowań.

Powitanie gości
Dzieci na scenie
Dzieci tańczą
Występ dzieci
Polonez
Układ poloneza
Życzenia pani dyrektor
Nagrodzeni rodzice
Przewodnicząca Rady Rodziców na scenie
Wręczanie dzieciom dyplomów
Dyplomy dla nauczycielek
Wręczanie dyplomów
Zamknij menu
Wróć na początek strony