Wyraz mama na tle drzewa

Mama ...

Kończy się miesiąc maj. Miesiąc, w którym swoje święto obchodziła każda mama, w tym wszystkie mamy naszych Przedszkolaków Borowiaków.

Miłość, bliskość, dobro, bezinteresowność….Długo można wymieniać cechy mamy….piękna jej serca…aż do zapomnienia o sobie, gdy wybiera dobro dziecka .
26 maja dzieci z Borowiaczka wyszły z przedszkola z laurkami i niecodziennymi e-biletami w ręku z okazji Dnia Mamy. W dziecięcych małych serduszkach jest naturalna więź i wdzięczność.
Dołączamy się do życzeń dla każdej z mam, również tych, które pracują w przedszkolu, niech nie zabraknie sił, by dawać to co najpiękniejsze ze swojego serca w wychowaniu swoich pociech.
Ten dzień jest również dniem urodzin pani Arletki oraz pani Ilonki, mamy Borowiaczka.
Rodzice w niezwykły sposób okazali wzajemną więź i serdeczność. Już od progu czekały na panią Ilonę kwiatowe ogrody, cały korytarz tonął w kwiatach i w ich zapachach….Przedstawicielki rodziców na czele z panią Natalią Jankowską, przywitały uroczystym i tradycyjnym sto lat oraz…wspaniałym, pięknym i smacznym tortem. Wszystkie dzieci radośnie śpiewały również z głębokości swoich serc. A dodatkowy prezent krył się w ślicznym pudełku, a w nim…bluzka marzeń mamy całego Borowiaczka, na której znalazły się wszystkie grupy przedszkolne oraz serce z sentencją: „ Miłość – silna więź emocjonalna łącząca ludzi.”
Dopełnieniem szczęścia były życzenia w postaci filmiku… piękne, wzruszające, opowiadające o mamie Borowiaczka z życzeniami od dzieci i rodziców.
Słowa podziękowania pani Ilony
„Kochani, jeszcze i tu pragnę każdemu dziecku i każdemu rodzicowi i wszystkim zaangażowanym, a przede wszystkim pani Natalii, podziękować. Jestem wdzięczna i kolejny raz odpowiadam na pytanie: Czy warto „tracić” życie dla innych, nawet, gdy czasem dar jest niezauważony ? WARTO!!

Żyć pełnią życia, akceptować siebie, wierzyć, że Bóg mnie kocha i żyć dla innych pełną parą - warto! To esencja życia, to powołanie każdego człowieka, niezależnie od tego kim jest i jaki zawód wykonuje…BYĆ, ŻYĆ, CIESZYĆ SIĘ, JAK TRZEBA, TO PŁAKAĆ, ALE ZAWSZE WŚRÓD LUDZI, Z NIMI I DLA NICH.
Dziękuję …”

Poniżej fotorelacja z tego dnia oraz kilka zdjęć z życzeń, które zostały wręczone przez rodziców  w postaci filmiku:

Wyraz mama na tle drzewa
Sentencja o mamie
Rodzice wręczają tort pani Ilonie
Pani Ilona Z dziećmi
Panie z Borowiaczka stojące przy przedszkolu
Pani Ilona w stroju borowiackim
Pani Ilona w dużych okularach
Ręce, które się łączą
Fotobudka
Pani Ilona – kadr z bajki
Pani Natalia, autorka życzeń
Pani Ilona wśród kwiatów

 

Zamknij menu
Wróć na początek strony