Zadowolone dziecko

Cyrk w Borowiaczku w Dzień Dziecka…

1 czerwca zawsze jest dniem wyjątkowym dla naszych dzieci w Borowiaczku. W tym roku atrakcją były sztuczki cyrkowe przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców. Nie zabrakło  cukrowej waty, zdrowych przekąsek, oraz mnóstwa mydlanych baniek.

W ten dzień obiadem stały się upieczone kiełbaski zjadane piknikowo na kocach rozłożonych na placu zabaw.

Wyjątkowo w tym dniu Przedszkolacy gościli włodarzy naszej Gminy. Pan Daniel Kożuch, wójt , złożył życzenia dzieciom i powitał zaproszonych na  święto rodziców,  przybyłych z  najmłodszymi  mieszkańcami naszej Gminy. Wszyscy mogli usłyszeć radosną wiadomość o zwiększeniu becikowego w Gminie Śliwice. Radościom nie było końca, dobra zabawa trwała do godzin popołudniowych i zapewne pozostanie na długo w pamięci dzieci i dorosłych.

Wójt wita gości
Mamy z wózkami z dziećmi
Noworodki w wózkach
Artyści cyrkowi
Rodzice w roli cyrkowców
Sztuczka Natalii
Sztuczka Natalii
Kasia czaruje’
Dziewczynki śpiewają
Emilia na scenie
Sztuczka rodziców
Clown
Weronika Czaruje
Weronika woła dzieci do czarów
Sztuczka rodziców
Aktorzy na scenie
Aktorzy się kłaniają do publiczności
Rodzice czarują
Wspólne zdjęcie rodziców
Zdjęcie grupowe dorosłych
Dzieci jedzą watę
Dzieci jedzą watę
Przebrana pani Kamila
Dzieci z cukrową watą
Dzieci z cukrową watą
Kreciki na ławeczce
Julka zjada watę
Dzieci na ławeczce
Dzieci na kocach jedzą kiełbaski
Piknik dzieci na kocach
Grupa Boberków
Liski
Stokrotki
Kreciki
Ważki
Jeżyki
Jaskółki
Zdjęcie cyrkowców
Zadowolone dziecko
Zamknij menu
Wróć na początek strony