powitanie

Borowiaczkowa Zabawa „Pójdzim do boru” za nami…

Dzieci już czekają na coroczny Bal Kostiumowy, który już tradycyjnie odbędzie się w tłusty czwartek. Zapewne będzie radośnie i kolorowo.  Dzieci czekają a dorośli mieli już okazję  bawić się 20 stycznia na kolejnej Borowiaczkowej Zabawie.

Wyjątkowy bal zorganizowany został przez sześć wyjątkowych kobiet, które czekały na każdego przybyłego gościa, by powitać z radością i z uśmiechem. Widoczne na zdjęciu głównym od prawej strony: Dorota Rytlewska, Weronika Narloch, Monka Grabowicz, Ilona Kiełpińska, Natalia Jankowska i Emilia Kolaska, stworzyły kreatywny zespół, który z entuzjazmem był gotowy przenosić góry, oby tylko bal był pięknym wydarzeniem. No, i był !

Zabawa utrzymana była w temacie rocznym Borowiaczka „Pójdzim do boru”.  Bal był w klimacie leśnym i borowiaczkowym. Bawiliśmy się prowadzeni do tańca przez DJ Artura. Niecodzienny słodki stół uginał się od smakołyków nawiązujących do przedszkolnych grup. Ścianka, przy której goście chętnie pozowali do zdjęć, przypomniała leśną krainę. Na tym balu wszystko było wyjątkowe; dekoracje, winietki przy drewnianych lampeczkach, pieczony dzik, odśpiewanie przedszkolnego hymnu oraz nietypowy tort składający się  prawie z dwustu leśnych babeczek.  Uczestnicy balu mieli też okazję spotkać o północy wyjątkowego gościa, którym była legendarna Ciotka Borowa. Tej wyjątkowej nocy  można było z nią zatańczyć. Panie mogły poprosić pana Daniela Kożucha, który skorzystał z zaproszenia do wspólnej zabawy. W tym czasie organizatorki przyjmowały do fartuszka wolne datki z myślą o naszych przedszkolakach. Taka okazja zdarza się tylko raz w życiu, dlatego uczestnicy zabawy chętnie korzystali z tej możliwości. Borową Ciotkę mistrzowsko wykreowała nauczycielka z Borowiaczka, pani Maria Spychalska, której gratulujemy oskarowej roli!

Mamy nadzieję, że atmosfera Borowiaczkowej Zabawy „Pójdzim do boru”  na długo zostanie w pamięci gości przybyłych z bliska i z daleka.

Zaangażowanym paniom bardzo dziękujemy za radość tworzenia zabawy, oddany czas, nierzadko wkład finansowy i rzeczowy, własnoręczne  przyrządzenie mnóstwa smakowitych  i wizualnie cudownych  deserków, stworzenie wyjątkowej leśnej ścianki do zdjęć  oraz  doskonałe zaplanowanie każdego szczegółu.

Dziękujemy panu Tomkowi Janickiemu oraz całej obsłudze restauracji „Pod Sosną” za gościnność, wyjątkowe potrawy, obsługę, kulinarne niespodzianki oraz piękny wystrój sali

Dziękujemy wszystkim hojnym dobroczyńcom i gościom gotowym do wspaniałej wspólnej zabawy, by wesprzeć nasze śliwickie przedszkole; nasz Borowiaczek.

DZIĘKUJEMY…Do zobaczenia za rok

Witający
Słodki stoł
Słodki stoł
Słodki stoł
Leśne drzwi
Rozpoczęcie zabawy
Tort
Krojenie tortu
Tort z bliska
Babeczki
Pnie w kapeluszach
Pozujący goście
Para
Kilka kobiet
Panie z borowiaczka
Zabawa
Pozowane zdjęcie na ściance
Kulinarna niespodzianka–
Borowa ciotka
Panie z fartuszkiem
Podziękowanie
Borowa ciotka z kwiatami
Lampioniki
Deserki
Grzybki
Deserki
Deserki
Borowiaczkowy torcik
Organizatorki zabawy
Zamknij menu
Wróć na początek strony