zaproszenie

BĘDZIM RAZEM FAJROWAĆ

 Drodzy rodzice, rodziny, goście, mieszkańcy Śliwic oraz wszyscy, którzy zechcą zabrać udział, ZAPRASZAMY 29 maja na uroczyste obchody 20 lecia Nadania Imienia Borowiaczek, naszemu śliwickiemu przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu, które rozpocznie Msza Święta o godz. 11.00. Po niej uroczysty przemarsz do amfiteatru GOK w Śliwicach. Kulminacyjnym punktem obchodów będzie część artystyczna w wykonaniu Przedszkolaków Borowiaków. Przedstawiamy szczegółowy plan uroczystości:

SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI

10.30 – Zbiórka przed Kościołem od strony Groty
10.45 – Wejście dzieci do kościoła pod opieką nauczycielek
11.00 – Msza Święta w Kościele pod wezwaniem Św. Katarzyny w Śliwicach
12.00- Przemarsz Przedszkolaków, Pracowników, Gości, Rodziców i mieszkańców Śliwic z kościoła do amfiteatru GOK w Śliwicach
12.45 – Powitanie gości
13.00 – Występ artystyczny dzieci
14.00 – Wystąpienia gości
Uroczystość co raz bliżej, dlatego trwają już ostatnie przygotowania.

Zaangażowani są nie tylko pracownicy przedszkola, ale również wiele innych współpracujących osób i instytucji. Oczywiście nie brakuje współudziału rodziców, którzy zdeklarowali się obficie do przygotowania swojskiego jadła. Już dziś bardzo za tę hojność dziękujemy.

Część rodziców zgłosiła się do jeszcze intensywniejszej i wspólnej pracy na rzecz naszych dzieci, by ten dzień był wyjątkowy. Szczególnie chcę podziękować tym członkom Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Borowiaczka, którzy z nami w tym zakresie ściśle współpracują.

Wysłaliśmy wiele zaproszeń w różne strony. Mamy nadzieję na piękne i liczne spotkanie, które podkreśli naszą tożsamość oraz rolę jaką spełnia przedszkole w wychowaniu kolejnych pokoleń naszego regionu i kraju.

 

Zamknij menu
Wróć na początek strony