Grupa Jaskółek

20 września 2022 Dzień przedszkolaka w Borowiaczku…

Dziś piękny dzień wszystkich przedszkolaków. Nie zabrakło w Borowiaczku wspólnego spotkania wszystkich grup przedszkolnych od najmłodszych Ważek, Boberków, Krecików; po Jaskółki, Liski aż  do najstarszych Jeżyków i Stokrotek.

Po radosnym muzycznym powitaniu, każda z grup musiała się wykazać refleksem oraz wykonaniem jednego zadania. Radość i oklaski towarzyszyły wykonywanym  przysiadom, staniu na jednej nodze, podskokom i innym ruchowym wyzwaniom. Wszystkie grupy wykazały się sprawnością fizyczną. Po pokonaniu kolejnego zadania, którym były zagadki, każda z grup otrzymała niespodziankę w postaci zestawu playmobil. Nie zabrakło również czegoś słodkiego oraz grupowych zdjęć. Cieszymy się, że całe przedszkole mogło razem świętować ten radosny dzień.

A przed nami najważniejsza Uroczystość rozpoczynająca oficjalnie przygodę przedszkolną wszystkich dzieci – PASOWANIE, które już 29 września zgromadzi znów wszystkie grupy przedszkolne. Uroczystość poprowadzą najstarsze dzieci. Nie możemy się już doczekać.

Na koniec składamy wszystkim PRZEDSZKOLAKOM życzenia, aby radość, uśmiech i zachwyt nad światem nigdy nie opuszczał naszych Wychowanków.

Przedszkolacy w Sali
Grupa stokrotek
Grupa Lisków
zdjęcie grupowe
Grupa Jaskółek
Grupa Krecików
Grupa Ważki
dzieci odnajdują prezent
prezent dla Boberków
prezent dla Krecików
Prezent dla Jaskółek
prezent dla Lisków
prezent dla Jeżyków
prezent dla stokrotek
znaczek przedszkolaka
zdjęcie grupy 1
zdjęcie grupy 2
zdjęcie grupy 3
zdjęcie grupy 4
zdjęcie grupy 5
zdjęcie grupy 6
zdjęcie grupy 7
Zamknij menu
Wróć na początek strony