fragment deklaracji podatkowej dotyczący przekazania 1 procenta

1 % podatku dla Borowiaczka

Zapraszamy i zachęcamy do przekazania 1 % podatku na realizację ciekawych zajęć i wydarzeń dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego „Borowiaczek” w Śliwicach. Dziękujemy tym z Państwa, którzy wiernie, od lat przekazują za pośrednictwem TSPS w Toruniu swój 1 % podatku w nasze ręce .

Zachęcamy innych członków rodzin, znajomych i sympatyków Borowiaczka do przyłączenia się do niesienia dobra dla naszych przedszkolaków.
WYSTARCZY w odpowiedniej rubryce wpisać:
numer KRS -0000121592 (Toruńskie Stowarzyszenie Szkole)
oraz wpisać PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE „Borowiaczek” w Śliwicach jako docelowego adresata 1 %
Złożenie lub przesłanie elektroniczne informacji o przekazaniu 1 % na nasze potrzeby pozwoli sprawdzić, czy wszystkie przekazywane pieniądze dostały się na konto STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ BOROWIACZKA
(druk dostępny jako załącznik w zakładce dokumenty lub w przedszkolu)

W ubiegłym roku za otrzymaną z 1% kwotę 2.304.72 złotych, zakupiliśmy najnowszą wersję edukacyjnych robotów , za którymi dzieci przepadają. Dzięki zajęciom i wykorzystaniu robotów, mat do kodowania i innym ciekawych pomocy, przedszkolacy zdobywają kompetencje cyfrowe, umiejętności kodowania, programowania; kompetencje przedsiębiorczości oraz umiejętności samodzielnego decydowania .
W tym momencie w każdej z grup jest jeden OZOBOT, a w najstarszych grupach GENIBOT…Potrzeb jest znacznie więcej. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się nas wesprzeć, wszak edukacja naszych najmłodszych mieszkańców, jest naszym skarbem ich i naszej przyszłości.
Warto wejść na te i inne linki mówiące o wykorzystaniu ozobotów i genibotów w pracy edukacyjnej z dziećmi:

Genibot...geniusz wśród robotów

GeniBot - robot do nauki kodowania offline i online

Ozobot offline #3 - Pierwsze polecenia

Mata do kodowania - Tworzymy pierwszy kod